Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου 2016

ΠΟΔΟΣΦ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ - ΚΟΦΙΝΑΣ /ΚΥΒΕΛΗ 0-2

Σήμερα ( Τετάρτη 21/9) οι νέοι μας κατέβηκαν στον δεύτερο αγώνα τους με ενδεκάδα ανάγκης λόγω τραυματισμών και απουσιών. Ο αγώνας ήταν καλός και είχε ενδιαφέρον μέχρι το 90΄ που οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν το πρώτο γκολ μετά από ατομική προσπάθεια επιθετικού τους.
Στην προσπάθειά  της ομάδας  μας για ισοφάριση στο τελευταίο λεπτό των καθηστερήσεων δέχτηκε και το 0-2  με μακρινό σουτ. Οι  αντιπαλοι έχασαν πέναλτι ( δοκάρι) στις αρχές του β΄ημιχρόνου.
Παρά την ήττα αξίζουν συγχαρητήρια στα παιδιά μας για το παιχνίδι που έπαιξαν και την εικόνα που παρουσίασαν.
ΟΜΗΡΟΣ(Μπουζάνης)
Μερούσης, Μονιούδης, Δαφνίτης, Τσότρας, Πιτσάκης, Σίνα, Κωνσταντίνου, Θλιβίτης, Κάργας Ν., Κάργας Ι., και Κοκολάκης

Δραστηριότητες ΟΜΗΡΟΥ της επόμενες 7 ημέρες:

1. Τετάρτη 21/9 Παιδκό πρωτ Μπάσκετ  ΟΜΗΡΟΣ_ΠΥΡΣΟΣ  στο Κλειστό Καμποχώρων στις 17:30( πήρε αναβολή)
2. Κυριακή 25/9 πρωτάθλημα παίδων ποδ δεύτερος αγώνας   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ/ΚΑΝΑΡΗΣ  - ΟΜΗΡΟΣ στα Θυμιανά στις 10:00
3.  Κυριακή 25/9 πρωτάθλημα ποδ. A΄κατηγορίας  ΘΥΕΛΛΑ-ΟΜΗΡΟΣ  στην πρώτη αγωνιστική στα Θυμιανά στις 17:00.
4. Τετάρτη 28/9 στην ΣΕΝΤΑ πρωτ. νέων ΒΑΡΒΑΣΙ/ΕΝΩΣΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΟΜΗΡΟΣ στις 17:00